Home » Aktualności » Autor

Autor


Witaj w Kaliszu, Przybyszu.

Witam. Nazywam sKrzysztof Galant i zajmuję się fotodokumentacją miasta Kalisza. Poza projektem kierunkowym: „62-800 – Przeglądu kaliskich ulic” od 2007 roku prowadzę równorzędnie projekt krajoznawczy turystyki rowerowej – „Foto Trasa” pod adresem: – www.fototrasa.pl. Prowadzę również stronę, na którą wrzucam fotografie oraz filmy ze zleceń / sesji zdjęciowych – fb.com/galmaster.fotografia

 

 

Jakieś kompetencje? Hmm. Niech no się zastanowię.

  • > W 2008 roku ukończyłem jednoroczny kierunek „fotografii reklamowej” w Policealnej Szkole Doskonalenia Zawodowego: „Profesja” w Kaliszu.
  • > Od 2010 roku – jestem działaczem Kaliskiego Stowarzyszenia Fotograficznego: „Poza Kadrem” i współorganizatorem akcji Galerii Bezdomnej w miejscach opuszczonych.

Na stronie „62-800” prezentuję swoje najlepsze fotografie miejskie. Fotoreporterkę jak i dokumentacje mam we krwi a zdjęcia robię nałogowo od 2009 roku. Chciałbym, aby strona ta stała się zbiorem ulic Kalisza od A do Z i innych jego ciekawych miejsc oraz rzeczy, które mają największy wpływ na wizualną zmianę miasta. Ciężko jest ogarnąć tak obszerny temat na jeden raz. Jest to praca wieloletnia i możecie się spodziewać, że często będę dorzucał do różnych albumów nawet po kilka fotografii. Jeśli tak będzie dowiedzie się o tym z aktualności na stronie głównej oraz ze strony fb.com/przeglad.kaliskich.ulic/ na Facebooku. Im więcej czasu minie tym bardziej kompletny stanie się zestaw. Nie chciałbym, by te fotografie marnowały się tylko na dysku komputera, ale jeśli chcesz je gdzieś wykorzystywać poza tą stroną to wiedz, że mam do nich pełne prawa autorskie.

To nie jest strona dla zwykłych chodnikowców. Przedstawiam Wam prawdziwe oblicze miasta Kalisza takie jakim jest od podwórka i ktoś kto stąpa tylko po ulicy nie ujrzy wszystkich tych skrytych miejsc pomimo, że codziennie je mija. 

Zapraszam do obejrzenia mojego teledysku promującego miasto:

Jeśli chodzi o wykonywanie lotów bezzałogowym statkiem powietrznym (dronem):

W 2016 roku odbyłem szkolenia teoretyczne jak i praktyczne w Łodzi i w Warszawie (symulatory, pilotaż drona w terenie) a także zdałem egzamin praktyczny w Zgierzu. Posiadam zatem świadectwo kwalifikacji personelu lotniczego wydane przez Urząd Lotnictwa Cywilnego (UAVO), które uprawnia mnie na wykonywanie lotów hobbystycznych jak i też komercyjnych w zasięgu wzroku operatora drona (VLOS) tj. do 250 metrów n.p.m. (skan dokumentu) oraz wykupione ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków OC. Posiadam własny sprzęt tj. Phantom 3 Advanced o łącznej masie 1,280 kg. Dron jest wyposażony w oryginalnie zamontowaną zdalnie sterowaną kamerkę dzięki czemu uzyskuję podgląd w czasie rzeczywistym całego obrazu z góry co również przyczynia się do zachowania bezpieczeństwa. Mam również znajomość stref lotniczych, obowiązującego prawa i staram się o różne dodatkowe zezwolenia.

Pozdrawiam wszystkich: Krzysztof Galant

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress